رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انزلی:

گفتمان انقلاب بسیاری از توطئه‌های دشمنان اسلام را شکست داده است

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۳ کد : ۲۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۵
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر‌انزلی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی بسیاری از طرح‌ها و توطئه‌های دشمنان اسلام در منطقه را شکست داده است.
گفتمان انقلاب بسیاری از توطئه‌های دشمنان اسلام را شکست داده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر‌انزلی، حسین شریفی در تجمع اعتراض‌آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی اظهار کرد: تاکنون گفتمان انقلاب اسلامی بسیاری از طرح‌ها و توطئه‌های دشمنان اسلام در منطقه را به شکست کشانده و افق‌ها نشان می‌دهد که باز هم برنامه‌ها، نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه منطقه به‌ویژه جمهوری اسلامی ایران، نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر‌انزلی ابراز امیدواری کرد به‌زودی و در آینده بسیار نزدیک به یاری پروردگار نفرت دشمنان علیه اسلام و مسلمین ریشه‌کن خواهد شد.

سرپرست، اعضای هیئت رئیسه، استادان، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این واحد دانشگاهی و غرب گیلان در تجمعی اعتراض‌آمیز، اقدام موهن نشریه فرانسوی به ساحت مقدس خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم را محکوم کردند.

به گزارش آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی در پایان این تجمع اعتراض‌آمیز که در فضای باز و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، بیانیه‌ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: دست پلید شیطان بار دیگر از آستین یکی از کشور‌های غربی مدعی دروغین حقوق بشر بیرون آمد تا ساحت مقدس و نورانی اشرف مخلوقات عالم را مورد توهین قرار داده و قلوب صدها میلیون مسلمان و آزاده جهان را جریحه‌دار کند. بی‌تردید این‌گونه اقدامات در عصر جاهلیت مدرن، در‌حقیقت ادامه همان سناریوی تخریب چهره اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و اسلام‌ستیزی دیرین و پیوسته استکبار جهانی است که در چار‌چوب راهبرد‌ها و سیاست‌های دشمن قسم‌خورده مسلمانان، آمریکای جهان‌خوار و صهیونیسم بین‌الملل، با هدف جنگ روانی علیه اسلام و مسلمین هر روز به گونه‌ای پدیدار می‌‌شود.

در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده است: این اقدامات بیش از هر چیز دشمنی و کینه‌ورزی دنیای غرب با مسلمانان را نشان می‌دهد. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی، این اقدام شنیع نشریه مسموم فرانسوی و حمایت دولت فرانسه و سکوت مدعیان حقوق بشر را محکوم کرده و به تمام جهان استعمار و عاملان اصلی این جنایت هشدار می‌دهیم که در دفاع از آرمان‌های دین مبین اسلام و پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم، ذره‌ای عقب‌نشینی نمی‌کنیم و دست در دست تمام مسلمانان جهان، با وحدت روزافزون تا نابودی کامل نقشه‌های شوم دشمنان اسلام از پای نخواهیم نشست.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر‌انزلی در این تجمع با شعارهای مرگ بر استکبار، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و لبیک یا محمد، خشم و نفرت خود را از توهین به ساحت پیامبر گرامی اسلام به دنیا نشان دادند و اعلام کردند این نوع اهانت‌ها تنها نشان‌دهنده ضعف و زبونی دشمنان دین و آزادگی در برابر حقیقت و روح آزادی‌خواهی دین مبین اسلام است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر‌انزلی با حدود ۲ هزار و ۳۰۰ دانشجو و ۸۱ عضو هیئت علمی در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده است.