بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی به مناسبت سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر

۰۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۶ کد : ۱۴۵ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۱
بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی به مناسبت سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر

متن بیانیه

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 «مقاومت شگفت انگیز، غریبانه و طولانی حماسی مردم خرمشهر در مقابل حملات بی وقفه دشمن بعثی خرمشهر را در تاریخ، به پرچم سرافرازی و پایداری ملّت ایران مبدل ساخته است».
(مقام معظّم رهبری حَفَظَهُ الله)

سوّم خرداد یادآور دلاوری های رزمندگان اسلام، فداکاری و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملّت ایران، شجاعت و میدان داری فرماندهان خداباور و خلوص رزمندگان اسلام و رهبری فرمانده معظّم کلّ قوا امام خمینی(ره) است.
 بدون شک حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر و پاک کردن خونین شهر از لوث وجود متجاوزین بعثی، در برهه‌ای از جنگ تحمیلی که دشمن تا بن دندان مسلح، کشور ما را آماج حملات خود قرار داده و وعده فتح سه روزه خرمشهر را می داد؛ غرور و افتخاری ابدی را برای رزمندگان اسلام به ارمغان آورد و باعث بازآفرینی صحنه ای نورانی از عشق و دلداگی و باور به وعده های خداوند تبارک و تعالی شد.
درود خدا بر آنان که مردانه جنگیدند ،جان با ارزش خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند و جاودانه شدند. 
ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی، این روز بزرگ را که به برکت آن ایثارگریها و رشادتها روز ملی مقاومت و ایثار نام نهاده شد گرامی می داریم وخاضعانه به ارواح ملکوتی شهدایمان درود می فرستیم و با خون پاکشان پیمان می بندیم که در ظل ولایت مقام معظم رهبری،حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی الی فرج بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه) در همان مسیر باقی خواهیم ماند.
یاد شهدای مقاومت و ایثار گرامی و راهشان پر رهروباد.

 

روابط عمومی و پایگاه مقاومت سردار شهید محمود فلاحتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد بیانیه سوم خرداد