دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با دانشجوی جانباز ۳۵ درصد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با دانشجوی جانباز ۳۵ درصد این واحد دانشگاهی دیدار کرد

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۸ کد : ۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۸
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با دانشجوی جانباز ۳۵ درصد سید محمد سادات فر
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با دانشجوی جانباز ۳۵ درصد این واحد دانشگاهی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی و هیات همراه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با سیدمحمد سادات‌فر دانشجوی جانباز ۳۵ درصد این واحد دانشگاهی و خانواده وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حسین شریفی با تبریک و گرامیداشت این ایام اظهار کرد: ملت ایران سال‌های دفاع مقدس را برگ زرین تاریخ می‌دانند.

وی با بیان اینکه تکریم و گرامیداشت مقام جانبازان و ایثارگران جزء رسالت‌های انقلاب اسلامی و تأکیدات دین مبین اسلام است، افزود: دیدار با خانواده جانبازان و ایثارگران جزء وظایف ما بوده و این نشست‌ها و دیدارها می‌تواند راهی برای یادآوری رشادت‌ها و دلاورمردی‌های جانبازان و ایثارگران برای نسل حاضر باشد.

به گزارش آنا، سیدمحمد سادات‌فر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی در عملیات بیت‌المقدس ۷ در منطقه شلمچه به درجه رفیع جانبازی نائل شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو و ۸۱ عضو هیئت علمی در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده است.

کلید واژه ها: هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده شهدا و جانبازان